کفپوش ها - ساینا شیمی پلیمر، تولید کننده و مجری کفپوش اپوکسی با 26 سال تجربه
کفپوش ها 2018-10-31 کفپوش های اپوکسی از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمیکفپوش ها - ساینا شیمی پلیمر، تولید کننده و مجری کفپوش اپوکسی با 26 سال تجربه | کفپوش های اپوکسی از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمی
کفپوش ها
Author:
https://sainachemistrypolymer.com
body

کفپوش ها

4 امتیاز - 11 نفر

کفپوش های اپوکسی از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمینی مخصوص به دست می آید.ساختار پلیمری روکش حاصله بدلیل عدم استعمال حلال پس از کیورینگ ثابت مانده و هیچگونه کاهش خواص یا قطر در آن دیده نمی شود که اصطلاحآ به آن (SOLVEN FREE) اطلاق می شود. یکپارچگی و مقاومت بالای شیمیایی باعث کاربرد وسیع این نوع روکش در صنایع مختلف شده است.کفپوش مایع یکپارچه از رزین اپوکسی با ضخامت 0.3 الی 5 میلیمتر و بیشتر با فام دلخواه و سطحی شیشه ای که از خواص آن مقاومت شیمیایی بالا به حلال ها ، اسید ها ، باز ها و نمک ها، عدم جرم پذیری ؛ ضد باکتری ، طول عمر بالا ، سرعت بالای اجرای عملیات ، تنوع رنگ و طرح ، عایق ، نظافت آسان ، مقاومت مکانیکی و عدم ترک خوردگی می باشد.

کلیه سطوح صنعتی و تولیدی برای صنایع شیمیایی ، دارویی، بیمارستانی، اتاق تمیز ، نفتی ، لبنیاتی ، بسته بندی ، نظامی ؛ دامداری و کشتارگاه های صنعتی ، الکترونیک و مخابراتی ، نساجی ،انبار و سردخانه ، پارکینگ ، رستوران ها ، آشپزخانه های صنعتی ، مراکز آموزشی و آزمایشگاهی، سالن های ورزشی و …

استفاده در مکانهایی که عدم وجود گرد و غبار اهمیت دارد.

استفاده در مکان هایی که امکان افزایش قطر کف به لحاظ بار وارده یا اختلاف دستگاه های نصب شده بیش از چند میلی متر وجود ندارد.

استفاده در مکان هایی که در معرض ریزش مواد شیمیایی هستند.

استفاده در مکانهایی که از لحاظ نداشتن درز دارای اهمیت می باشد و ربات ها روی آن عبور و مرور می کنند.

 کفپوش سینما :

کفپوش مناسب سالن سینما ، زیبایی، دوام ، مقاوم در برابر لغزیدگی و سهولت در تمیز کردن آن یکی از دغدغه هایی است که مدیر هر سالن سینما رویای آن را در سر دارد.

کفپوش اپوکسی تزئینی و مقاوم شرکت ساینا شیمی پلیمر نیاز به هیچ مراقبت ویژه پس از نصب ندارد، همه آنچه شما جهت نگهداری آن نیاز دارید یک جارو، چوب گردگیری پاک کردن و یک سطل است.

این زیبایی و دل انگیزی سیستم کفپوش اپوکسی با استحکام در گستره ای از رنگ ها و ترکیب ها در دسترس می باشد.

شما می توانید طرح های ویژه پوشش بتن ،اشکال و بافت را به کار برده تا الگوهای ترافیکی ، ترسیم بخش ها را نمایان و یا حتی آرم شرکت خود را در زیر پوشش اپوکسی روشنی که به سهولت تمیز می گردد ارائه دهید.

کفپوش سالن تولید :

کفپوش مورد نیاز در کارخانجات و سالن های تولیدی به سبب ماهیت کاربری که دارند می باید دارای ویژگی های خاص خود باشند بعنوان نمونه در مقابل فرسودگی و استهلاک ، ساییدگی و خراشیدگی از خود مقاومت متناسب نشان بدهند و در برابر شست و شو ، مصرف و استعمال ، پایداری و مقاومت بالایی داشته باشند. از طرفی کفپوش صنعتی کارخانجات و سالن تولیدی ، ساختمان ها و تآسیسات تولیدی نیازمند آن است که هم در مقابل مواد شیمیایی نیز مقاومت بالایی داشته باشند.

کفپوش های اپوکسی شرکت ساینا شیمی پلیمر همه این نیاز ها را تحقق خواهد بخشید و در داخل کارخانه با بهترین نوع مواد اولیه به هر رنگ دلخواه مشتری ، با توجه به نوع کاربری محل مورد نظر با فرمولاسیون خاص این شرکت تولید و اجرا می گردد. 

شرکت ساینا شیمی پلیمر کفپوش های یکپارچه، مستحکم ، و سخت را برای اجرای هر نوع تولید صنعتی ارائه خواهد داد.

کفپوشهای پارکینگ های طبقاتی:

امروزه پارکینگ های طبقاتی بخش جدایی ناپذیر از زندگی شهری مدرن محسوب شده و صاحبان پارکینگ ها و کارکنان دریافته اند که برای جذب مشتری ، به یک پارکینگ تمیز ، ایمن و زیبا نیاز دارند .

نکات کاربردی و کلیدی در انتخاب نوع کفپوش پارکینگی مناسب این است که از جذب آب ، روغن و سایر مایعات مربوط به خودروها که منجر به ایجاد سطحی بد منظره مرطوب و ترک خورده می شود ، جلوگیری شود.جلوگیری از نفوذ آب به داخل سطح پارکینگ ها جزء اولین نگرانی های مالکان ، اجرا کنندگان و کاربران پارکینگ ها است . نفوذ آب علاوه بر تخریب تدریجی سطح پارکینگ ، موجب ایجاد شرایط خطرناک و لغزنده برای عبور و مرور رانندگان و نیز عابران پیاده می شود و همچنین ترکیب آب با مواد شیمیایی موجود در بتن منجر به ایجاد محلول های قلیایی شده که به رنگ خودروها  و نیز تایر آن ها آسیب وارد می کند .

کفپوش های پارکینگی ساینا شیمی پلیمر ، سیستم هایی چند لایه ، یکپارچه و بدون درز هستند که نه تنها سطح را آب بندی می نماید ، بلکه جذب سطحی ناچیزی دارد. این سیستم ها سطح زیرین خود را در برابر نفوذ مایعات ، تنش های ناشی از رفت و آمد و عوامل محیطی محافظت می نماید . علاوه بر حفاظت از سازه و افزایش طول عمر آن و در نتیجه کاهش هزینه های نگهداری ، قابلیت خط کشی و تنوع رنگ بندی در کنار اجرای آسان از دیگر مزایای این سیستم های رزینی می باشد. 

کفپوش آزمایشگاه:

توضیحات کفپوش و روکش های اپوکسی کف و هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. همچنین می توان این نوع کفپوش را در محیط های آزمایشگاهی استفاده کرد . در این محصول اپوکسی از هیچگونه حلال و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده نگردیده و همین امر موجب می گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت و پایدار باقی بماند.

نکات ، مزایا و جزئیات کفپوش اپوکسی آزمایشگاهی

با توجه به خصوصیات برجسته مکانیکی، شیمیایی، حرارتی و الکتریکی این محصول بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و علاوه بر آن با توجه به امکان اجرای روکش بصورت یکپارچه و بدون درز و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن، می تواند بعنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن می تواند بعنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی همچنین در محیط های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد.

موارد مصرف کفپوش های اپوکسی:

پوشش سطوح صنعتی که در معرض نفوذ آب و همچنین انتقال آلودگی های ناشی از نفوذ آب می باشد.

پوشش سطوح صنعتی که عدم گرد و غبار در سطح ، بسیار حائز اهمیت است.

پوشش سطوح صنعتی که در معرض خوردگی و آسیب ناشی از اسید ها ، قلیا ها ، الکلها، روغن ها، نمک ها ، حلالها و مشتقات نفتی می باشد.

پوشش سطوح بهداشتی که عدم وجود درز و خلل و فرج و امکان گند زدایی و ضدعفونی کردن صد در صد سطوح بسیار حایز اهمیت می باشد.

پوشش سطوحی که که در مجاورت جریانهای الکتریکی قرارداشته و عایق بودن سطح حائز اهمیت می باشد.

کفپوش اپوکسی سردخانه های صنعتی:

شرکت ساینا شیمی پلیمر مفتخر به تآمین و اجرای بسیاری از شرکت ها و سالن ها ی سردخانه و یا محل های مشابه می باشد.

ویژگی های کفپوش های صنعتی و یا اپوکسی برای سردخانه های صنعتی:

کفپوش سردخانه های صنعتی یکی از تخصصی ترین کفپوش ها در صنایع می باشد با توجه به ظرفیت بالای تولید در صنایع غذایی و آشامیدنی زمانیکه کفپوش مخصوص سردخانه های صنعتی می رسیم با دسته ای از چالش های منحصر به فرد خود مواجه خواهیم شد. در محیطی با رطوبت دائمی ، نوسان دمای بسیار زیاد و فشار بالا، کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی مجبور به پایداری و مقاومت در برابر عقوبت و آسیب های جدی می باشد.

روغن غلات و سبزیجات ، خون و چربی حیوانات ، محصولات لبنی و شکر همگی حاوی اسیدهایی می باشند که می تواند باعث آسیب پذیری و خوردگی کفپوش گردد؛ اعمال دیگری کفپوش را در معرض نمک ها و ترکیبات قلیایی با غلظت بالا قرار می دهند، همچنین برخی مواد غذایی تولیدی ، شوینده های قوی شیمیایی و مواد ضد عفونی کننده حاوی حلالهای صنعتی می باشد.

کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی همچنین تحت تآثیر آسیب های فیزیکی ناشی از بارگیری های سنگین  که روی زمین کشیده می شوند ، لیفتراک ها ، باربردارها و … می باشد.نهایتآ این کفپوش ها باید قابلیت محافظت حد اکثری از سطوح در شرایط مختلف را دارا باشند.

کفپوش سوله :

کفپوش مورد نیاز برای سوله ها به سبب ماهیت کاربری که دارند باید دارای ویژگی های خاص خود باشند به طور مثال در مقابل فرسودگی و استهلاک ، ساییدگی و خراشیدگی از خود مقاومت متناسب نشان بدهند و در برابر شست و شو ، مصرف و استعمال ، پایدار و مقاوم باشند از طرفی کفپوش سوله نیازمند آن است که در مقابل مواد شیمیایی نیز مقاومت بالایی داشته باشد.

برخی از ویژگی های کفپوش های اپوکسی این شرکت عباتند از:

 • مقاوم در برابر خوردگی و انواع مواد شیمیایی و اسید و بازها ی غلیظ
 • مقاومت مکانیکی بالا
 • مقاوم در برابر خوردگی، سایش و لغزش
 • مقاومت حرارتی بسیار بالا 
 • غیر قابل حل در انواع حلالهای صنعتی
 • اجرای سریع و آسان
 • تشکیل سطح یکپارچه و غیر قابل نفوذ
 • ترمیم سریع و آسان در صورت بروز مشکل
 • تنوع رنگ و قابلیت خط کشی 
 • چسبندگی عالی
 • عدم جذب گرد و غبار و قابلیت ضد عفونی کردن
 • عایق بودن

موارد کاربرد کفپوش های اپوکسی – محافظتی پلیمری:

کفپوش اپوکسی جهت سطوح صنعتی که در معرض نیروهای مکانیکی مانند فشار ، ضربه و سایش قرار دارند.

کفپوش ایستگاه آتش نشانی:

برخی از ویژگی های کفپوش های آتش نشانی و یا سایر محل های مرتبط عبارتند از :

مقاوم در برابر خوردگی و انواع مواد شیمیایی و اسید و بازهای غلیظ 

مقاومت مکانیکی بالا 

مقاوم در برابر خوردگی، سایش و لغزش

مقاومت حرارتی بسیار بالا

غیر قابل حل در انواع حلال های صنعتی

اجرای بدون نیاز به پرایمر

اجرای سریع و آسان

تشکیل سطح یکپارچه و غیر قابل نفوذ

ترمیم سریع و آسان در صورت بروز مشکل 

تنوع رنگ و قابلیت خط کشی

چسبندگی عالی

عدم جذب گرد و غبار و قابلیت ضدعفونی کردن

عایق بودن

کفپوش اپوکسی صنایع غذایی :

انتخاب و نصب یک کفپوش مناسب برای صنایع غذایی با توجه به کار یا خدمات انجام شده در آن محل نیازمند سال ها تجربه است.

ما پروژه های متعددی را برای صنایع مختلف غذایی و آشامیدنی در سراسر کشور به انجام رسانده ایم ما از آشپزخانه های تجاری تا کارخانجات تولیدی را ارائه سرویس می دهیم. ما درک لازم از نیازهای صنایع غذایی و ارائه راه حل و کفپوش مناسب به منظور رفع آن نیاز را داریم.

ما همچنین تولید کننده و مجری انواع کفپوش صنعتی بصورت ریختنی بعنوان مثال اپوکسی، پلی یورتان و غیره می باشیم.

ویژگی های کفپوش مناسب برای صنایع غذایی:

 • شاید برایتان عجیب باشد که مواد غذایی که ما به راحتی مصرف می کنیم و از خوردن آن ها لذت می بریم چه بلایی بر سر کف واحد تولیدی می آورد. اگه بخوام بصورت علمی تر بگم اینجوری میشه که ، مواد غذایی از خودشون اسید تولید می کنند که این اسید برای بدن ما ضرری نداره ولی وقتی این اسید بر روی کفپوش ریخته بشه شروع به واکنش شیمیایی میکنه که موجب از بین رفتن کفپوش میشه  مثل: ریختن دوغ بر روی کفپوش سیمانی در یک کارخانه تولید فرآورده های لبنی . به همین دلیل یک کارشناس با تجربه ابتدا باید محیط کارخانه رو بررسی کنه و دلیل از بین رفتن کفپوس رو متوجه بشه تا بتونه یک کفپوش مناسب با کار شما به شما پیشنهاد بده.
 • بهداشت محیط کارخانه ، که باید بسیار جدی گرفته شود و سختگیرانه اجرا شود بطوریکه کوچکترین میکروب و باکتری در محیط نتواند رشد کند . به همین دلیل محیط باید به طور مستمر با قوی ترین مواد شوینده شسته شود چه دست چه با ماشین آلات شست و شو بخارشور.

به همین دلایل باید کفپوش مناسب برای اینجور محیط ها استفاده شود تا هم کارایی و طول عمر بالایی داشته باشند.

کفپوش اپوکسی دکوراتیو سالن های پذیرایی:

شرکت ساینا شیمی پلیمر سیستم های کفپوش در لابی ها ، واحدها، سرویس های بهداشتی، کافی شاپ ها و غیره در هتل هارا با بهترین کیفیت برایتان فراهم می آورد.

مزایای کفپوش اپوکسی :

1-کفپوش اپوکسی بصورت یکپارچه بوده و مانند بقیه کفپوش ها دارای درز نمی باشد.

2-افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش ، تخریب و اکثر مواد شیمیایی از مزایای کفپوش اپوکسی می باشد.

3-چسبندگی خوب به سطوح بتنی و یا حتی سطوح سرامیکی.

4-روکش اپوکسی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می نماید.

5-روکش اپوکسی مطلقآ جذب آب ندارد و از نفوذ آب ، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می کند.

6-سهولت در شستشو و نظافت سریع.

7-مقاومت سایشی ، مکانیکی بسیار بالا در برابر فشار و ضربات.

8-مدت زمان کوتاه قابل اجرا ، ترمیم سریع و آسان می باشد.

9-مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیئها، قلیاها، حلال ها و روغن ها خوراکی و غیر خوراکی دارد.

پوشش های محکم کف باید بطور قابل توجه ای پایدار ، امن و ضد سر خوردگی و سهولت در شستشو باشد، ضمن اینکه قابلیت طراحی دکوراتیو متناسب با مکان های خاص را داشته باشد.

مکان هایی که بطور عمده کارایی بالایی جهت تولید و اجرای کفپوش اپوکسی دارند...

کفپوش اپوکسی کف پارکینگ های طبقاتی – کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری – کفپوش اپوکسی سالن سینما – کفپوش اپوکسی رستوران و سالن های پذیرایی – کفپوش اپوکسی بیمارستانی – کفپوش کف آزمایشگاه ها و کلین روم ها – کفپوش سردخانه های صنعتی– کفپوش اپوکسی نمایشگاه خودروها – کفپوش اپوکسی هتل ها و مهمانسرا ها – کفپوش اپوکسی کف انبارها – کفپوش اپوکسی کف کارخانجات دارو سازی – کفپوش سالن های تولید صنایع غذایی – کفپوش کف خودروسازی – کفپوش سوله ها – کفپوش اپوکسی عایق برق مخصوص اتاق های پست برق – کفپوش استخرها – کفپوش سالن های ورزشی – کفپوش اپوکسی آشپزخانه های صنعتی – کفپوش اپوکسی مرکز خرید – کفپوش کف پل های عابر پیاده –