شیشه های چاپی در کابینت - کفپوش اپوکسی، تولید اپوکسی و اجرای اپوکسی | ساینا شیمی پلیمر
شیشه های چاپی در کابینت 2017-10-16 تاریخچه شیشه های چاپی قدیم در آشپز خانه ها از انواع کاشیشه های چاپی در کابینت - کفپوش اپوکسی، تولید اپوکسی و اجرای اپوکسی | ساینا شیمی پلیمر | تاریخچه شیشه های چاپی قدیم در آشپز خانه ها از انواع کا
شیشه های چاپی در کابینت
Author:
https://sainachemistrypolymer.com
body

شیشه های چاپی در کابینت

4 امتیاز - 1 نفر

تاریخچه شیشه های چاپی

قدیم در آشپز خانه ها از انواع کاشی ها و سنگ های تزیینی مخصوص برای دیوار محیط آن استفاده می شد. مشکلی که وجود داشت اگر بین کاشی ها خالی بود و آب به آن نفوذ می کرد ، انواع گیاه ها و علف های هرز رویش می کرد که جلوه ی زشتی برای دکوراسیون آشپزخانه داشت. امروز به جای استفاد ه از کاشی و سرامیک ، از شیشه های چاپی استفاده می شود که حتی روی کاشی ها نیز نصب می شود.

یکی از انواع متریال های جدید که بر روی شیشه های کابینت ها اجرا می شود، شیشه های لاکوبل رنگی است. این نوع شیشه ها برای فاصله های بین کابینت ها است که می توان از انواع نقش ها و طرح ها استفاده کرد.معمولا ضخامت این شیشه های 6 میل و 7 میل است. رنگ هایی که بر روی آن ها استفاده می شود ، در انواع مات ، شفاف ، نیمه مات و... است. البته بیشتر از نوع شفاف استفاده می شود. چرا که تمیز کردن آن راحت تر خواهد بود.

شیشه های چاپی پشت اجاق گاز به دلیل استفاده در آشپز خانه و تماس با حرارت زیاد ، طی یک عملیات حرارتی در کارخانه ، مقاومت آن را افزایش داده اند. در این حین می توان جای کلید پریز روی دیوار را نیز در شیشه های چاپی در آورد. این شیشه های بین کابینتی در سه دسته تقسیم بندی می شوند:

  1. شیشه بین کابینتی لاکوبل تک رنگ : که بیشتر با رنگ کابینت ست می شود.
  2. شیشه بین کابینت رنگی طرحدار دو رنگ : این نوع می تواند ترکیبی از رنگ کابینت و رنگ متناسب با آن باشد.
  3. شیشه بین کابینت چاپی : که می توان طرح کابینت را روی این شیشه چاپ کرد تا با کابینت ها یک دست شود.